Холодна війна вже триває досить давно – Порошенко

12 Квітня 2018, 13:31

Президент Петро Порошенко заявив, що холодна війна президента Росії Владіміра Путіна триває вже досить давно. Про це глава держави заявив під час Київської безпекової конференції-2018, передає кореспондент Тижня.

 

Президент вважає, що всі обережні слова про можливість нової «холодної війни» вже не актуальні.

 

«Хотів би вас, дорогі мої, розчарувати. Вона вже триває і триває досить давно. «Холодна війна» в її гібридній редакції кремлівського приготування. Ця війна вже перетнула наш з вами поріг, ця війна увійшла до наших домівок в наші життя, в наші мережі, в наші електронні скриньки. І як правильно підкреслив Арсеній (Яценюк) – нам треба об’єднатися для того, щоб ефективно протидіяти і захистити державу в цій війні», – підкреслив він.

 

Як відомо, 12-13 квітня 2018 року в Києві проходить 11-ий Київський Безпековий Форум.

 

Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу обговорять глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах, а також важливість України для регіональної та європейської безпеки та демократії.

 

Нагадаємо, раніше під час Київського безпекового форуму посол Польщі в Україні Ян Пєкло заявив, що найважливіший фактор у протидії російській агресії та її гібридним діям – це західні цінності та єдність.

 

А  колишній міністр закордонних справ Литовської Республіки (2006-2008) Пятрас Вайтєкунас  заявив, що Росія під час  окупації частини територій Молдови та Грузії складала враження внутрішнього конфлікту, спекулюючи на жертвах конфлікту, проте  їй не вдалося це під час окупації Криму.

 

Нагадаємо, 12 квітня  Майк Помпео, який зараз проходить процедуру затвердження на посаду державного секретаря, під час розгляду Комітетом США у закордонних справах його кандидатури має намір заявити про відмову Вашингтона від "м'якої політики" відносно РФ. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на текст промови з якою повинен виступати Помпео на слухання в комітеті з міжнародних справ Сенату США. На засіданні Помпео спробує переконати противників його призначення в планах адміністрації Трампа вести жорстку політику щодо Росії.