НОВИНИ

ЗМІ анонсували заяву Помпео про відмову США від "м'якої політики" щодо Росії

Кандидат на посаду держсекретаря спробує переконати противників його призначення в планах адміністрації Трампа вести жорстку політику щодо РФ.

Майк Помпео, який зараз проходить процедуру затвердження на посаду державного секретаря, під час розгляду Комітетом США у закордонних справах його кандидатури має намір заявити про відмову Вашингтона від "м'якої політики" відносно РФ. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на текст промови з якою повинен виступати Помпео на слухання в комітеті з міжнародних справ Сенату США.

 

"Росія продовжує діяти агресивно, що їй дозволили зробити роки м'якої політики по відношенню до цієї агресії. Цьому прийшов кінець. Список дій адміністрацій, спрямованих на те, щоб підняти для Володимира Путіна ціну (його дій) - довгий", - йдеться в тексті промови.Так, в агентстві відзначили, що на засіданні Помпео спробує переконати противників його призначення в планах адміністрації Трампа вести жорстку політику щодо Росії.

 

Нагадаємо, 13 березня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. На його місце призначено екс-директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майка Помпео.

 

Згодом речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Хезер Науерт заявила, що з 1 квітня перший заступник державного секретаря США Джон Салліван став виконувачем обов'язків голови Державного департаменту, поки процедуру затвердження на посаду не пройде Майк Помпео.