Янукович не знає, у кого повернеться язик критикувати його обіцянки

13 Березня 2012, 16:06

"Що стосується роботи в цих напрямках з опозицією, ну я не знаю, у кого повернеться язик сказати щось проти, яка тут може бути опозиція? Це ж не опозиція до мене чи до уряду, це опозиція до народу фактично, ну нехай спробують, я впевнений, що буде відповідна реакція від людей, якщо не одразу, те згодом", – сказав Янукович.

Він також зазначив, що його соціальні ініціативи, швидше за все, піддали б гострій критиці і спробам погодити їх з майбутніми парламентськими виборами, навіть якби були внесені в інший час.

Читайте також: Передвиборний популізм Януковича: погіршення життя вже післязавтра

Крім того, Янукович повідомив представників Ради, що його командою підготовлено пакет законопроектів, що стосуються різних сфер, від питань оподатковування до підтримки експортної діяльності.

Крім цього, він висловив надію на те, що парламент підтримає в другому читанні проект Кримінально-процесуального кодексу та інші важливі законопроекти, які перебувають на його розгляді.

У зустрічі взяли участь голова Ради Володимир Литвин, перший заступник голови парламенту Адам Мартинюк, голова фракцій Партії регіонів Олександр Єфремов, Народної партії Ігор Шаров, Комуністичної партії Петро Симоненко, депутатської групи "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков, голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін і перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський.

Нагадаємо, 7 березня на засіданні уряду Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.