Гримчак свою участь у виборах поставив у залежність від соціології

5 Листопада 2013, 09:29

Своє рішення балотуватися у проблемному столичному окрузі від УРП «Собор» Гримчак пояснив фінансовими проблемами, пише «КоммерсантЪ-Украина».

"Одному проводити виборчу кампанію дуже важко – це і агітатори , і штаби , і комунікація. Все це вимагає великих грошей, яких у мене немає. Зараз значну частину всього цього візьме на себе УП" Собор ". Частково вона буде мене фінансувати" , – пояснив Гримчак.

Одним з головних конкурентів Юрія Гримчака на виборах , які відбудуться 15 листопада, буде узгоджений кандидат від опозиції Юрій Левченко ("Свобода").

"Партія "Собор" в останній момент не пішла на вибори в 2012 році, ніж доставила нам деякі труднощі , тому що в бюлетені замість "Собору" помилково викреслювали "Свободу". Проте враховуючи, що їхній вплив на парламентську кампанію тоді була нікчемною, участь Юрія Гримчака у цих виборах не дасть жодних результатів для нього особисто, крім негативних репутаційних втрат " , – заявив" виданню "народний депутат Юрій Сиротюк ("Свобода").

Тим часом, в "Соборі" обіцяють, що Гримчак зніме свою кандидатуру, якщо, за даними соціологічних опитувань, станом на 30 листопада він не стане " найпопулярнішим опозиційним кандидатом в окрузі".

"Я готовий зняти свою кандидатуру на користь більш успішного кандидата. Але хотілося б , щоб і інша сторона опозиції взяла на себе такі ж зобов'язання , якщо мій рейтинг виявиться вище. Коли я запропонував це Юрію Левченко, він відмовився", – поскаржився Гримчак.

Як повідомлялось, з’їзд партії "Українська платформа"Собор" 2 жовтня висунув Юрія Гримчака кандидатом в депутати в столичному окрузі №223.

Раніше Гримчак у коментарі Тиждень.ua запевнив, що представник ВО «Свобода» Юрій Левченко програє вибори на виборчому окрузі №223 у Києві.

Нагадаємо, Гримчак, який у червні вийшов з партії "Батьківщина" у середині жовтня заявив, що майже остаточно прийняв рішення піти на вибори по 223 проблемному округу, на який від опозиції висунули свободівця Юрія Левченка.

Читайте також На повторних виборах до Ради опозиція боротиметься з колишніми конкурентами та соратниками