НОВИНИ

Опозиція затвердила своїх кандидатів у п'яти проблемних округах

Партії "Батьківщина" та "Свобода" провели з'їзди, на яких затвердили кандидатів у народні депутати у мажоритарних округах на повторних виборах до Верховної Ради 15 грудня 2013 року.

Так, делегати з’їзду "Батьківщина" проголосували за те, щоб висунути: у 94-му виборчому окрузі – Романюка Віктора Миколайовича, у 132-му виборчому окрузі – Корнацького Аркадія Олексійовича, у 194-му виборчому окрузі – Булатецького Миколу Івановича, у 197-му виборчому окрузі – Даценка Леоніда Миколайовича.

Тим часом, як передає кореспондент Тиждень.ua, з’їзд "Свободи" одностайно підтримав кандидатом Юрія Левченка (округ 223), а також чотирьох висуванців "Батьківщини" на решту проблемних округів.

З’їзд "Батьківщини" у свою чергу одностайно підтримав висунення свободівця Юрія Левченка у 223-му окрузі.

"Саме ці п’ятеро кандидатів уже здобули перемогу на цих округах на виборах 2012 року, однак, ЦВК не спромоглася встановити офіційні результати виборів у цих округах", - нагадують у "Батьківщині".

Нагадаємо, сьогодні, 16 жовтня, в Україні стартувала виборча кампанія у п'яти проблемних округах

Раніше партія УДАР заявила, що не висуватиме своїх кандидатів на повторних виборах і підтримуватиме тих кандидатів від опозиції, в яких було вкрадено перемогу в 2012 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.