НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Соратник Луценка упевнений, що опозиція вже програла київський округ

Екс-депутат від «Батьківщини» Юрій Гримчак упевнений, що представник ВО «Свобода» Юрій Левченко програє вибори на виборчому окрузі №223 у Києві. Про це Гримчак, котрий також має намір висуватися у цьому окрузі, заявив у коментарі Тиждень.ua.

«Скажу так: Левченко вибори вже програв», - заявив він.

Водночас Гримчак відмовився аргументувати свою думку.

«Про це треба спитати керівництво партії «Свобода», - сказав він.

Також екс-депутат додав, що «рік тому на виборах були чорна та біла сторони, а зараз люди бачать п’ятдесят мільйонів відтінків сірого».

Гримчак також висловив упевненість, що лідерам опозиції не вдасться переконати його зняти свою кандидатуру на користь Левченка.

«Я з ними востаннє спілкувався ще тоді, коли формували передвиборчі списки. І після цього ми не спілкувалися. В чому вони тепер хочуть мене переконати?», - заявив співбесідник Тиждень.ua.

Він також повідомив, що ще не обговорював це питання з Юрієм Луценком, але сумнівається, що Луценко міг би на прохання лідерів опозиції відмовити його від участі у виборах.

«Партії «Народна самооборона», в якій я був разом із Луценком, давно нема. Як до кого вони (опозиціонери – Ред.) збираються звертатись до Луценка?», - сказав Гримчак.

«Коли Луценко критикував передвибрчий список, вони його думкою чомусь не цікавились», - додав він. 

Нагадаємо, Гримчак, який у червні вийшов з партії "Батьківщина", нещодавно в у своєму Facebook написав, що майже остаточно прийняв рішення піти на вибори по 223 проблемному округу, на який у середу від опозиції висунули свободівця Юрія Левченка.

15 жовтня Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати за виборчим списком партії «Батьківщина» колишнього нардепа Юрія Гримчака.

Раніше до ЦВК надійшла заява Гримчака з проханням виключити його з виборчого списку «Батьківщини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.