“Фокус” продали одеським бізнесменам

17 Червня 2013, 19:03

Угода закрита, вартість не розголошують, юридичні формальні процедури будуть завершені протягом двох місяців.  

Відповідно до підписаного контракту, управління щодо продажів, реклами і тиражів, а також організації необхідних виробничих і маркетингових процесів, до кінця 2013 року буде здійснюватися UMH publishing.

«Ми задоволені результатами цього бізнес-проекту. У "Фокусу" склалася сильна журналістська команда, якою зараз успішно керує головний редактор Яна Мойсеєнкова, а професійні стандарти були закладені першим редактором журналу Вахтангом Кіпіані. Ми дякуємо всім журналістам і редакторам, які працювали у "Фокусі" протягом семи років, відбувся успішний і авторитетний журнал» , – сказав президент UMH group Борис Ложкін.

Група Vertex United заявила про свій намір співпрацювати з наявними редакціями проектів, підтримуючи стандарти незалежної журналістики, та розвивати "Фокус" як авторитетне джерело актуальної ділової інформації.

«Vertex United орієнтований на стійкий розвиток своїх бізнес-напрямків, дотримуючись принципу "розвиваючи себе, розвиваємо країну". Для нас придбання медіаактиву є іміджевим проектом в рамках ділової активності та відповідає загальній бізнес-стратегії. Ми маємо намір розвивати "Фокус" як авторитетне джерело актуальної ділової інформації», – сказав   акціонер Vertex United Борис Кауфман 

 Згідно з даними джерел «Телекритики», однією з причин продажу проекту стало те, що в межах одного медіахолдингу UMH  конкурували два громадсько-політичні видання – «Фокус» і «Корреспондент»

Як відомо, до складу групи Vertex United входять: керуюча компанія Vertex Hotel Group (готель «Президент Готель», готель «Брістоль», готель «Лондонський», об'єкти готельного призначення), ПАТ «Фінбанк», інвестиційний напрямок для реалізації проектів у різних секторах економіки, нерухомість. Основними власниками групи є бізнесмени Борис Кауфман та Олександр Грановський. Борис Кауфман – засновник і колишній власник концерну «Оверлайн» (Одеський завод шампанських вин, горілчаний бренд «Мягков»).

UMH group видавала журнал «Фокус» із 2006 року.