НОВИНИ

Видавець пояснив, що "Фокус" вилучали з продажу через технічний брак

UMH Publishing відкликала частину тиража журналу "Фокус", присвяченого третій річниці президентства Віктора Януковича, через технічний брак. Про це йдеться у заяві піар-служби ділового сегменту UMH group.

 «22 лютого служба збуту UMH Publishing була змушена відкликати з роздрібних мереж частину тиража журналу «Фокус» № 8, що загалом  не перевищує 20% всіх надрукованих примірників номеру. Причина - у виявленому технологічному браціі: при виробництві журналу окремі його частини були надруковані в неправильному порядку, через що деякі сторінки дублювалася, а деякі - були відсутні. У зв'язку з цим постраждали як редакційні матеріали, так і рекламні макети. Обставини, які призвели до появи бракованої частини тиражу, зараз з'ясовуються. Для тих, хто не зміг придбати журнал «Фокус» в роздрібному продажі, на сайті видання доступна його електронна версія, повністю ідентична друкованій», - йдеться в повідомленні.

Тим часом голова комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко направив звернення керівництву «Укрпошти» та головному редактору журналу «Фокус» з проханням поінформувати про причини вилучення накладу журналу. Він зазначив, що комітет  з'ясовуватиме, наскільки такі дії є правомірними.

«За будь-яких обставин, факт вилучення накладу журналу з критичною оцінкою діяльності влади в Україні за три роки президентства Віктора Януковича, насторожує і вимагає відповідного реагування. У будь-якому разі, треба до кінця з'ясувати дану ситуацію і потім визначатися з подальшою реакцією Комітету на такі дії», - заявив Томенко.

Нагадаємо, вихідними  журналіств Мустафа Найєм, повідомив, що випуск тижневика  вилучено з кіосків та сайту видання. У цьому номері «Фокуса» три публікації присвячено даним про витрати апарату глави держави.

Головний редактор журналу «Фокус» Яна Мойсеєнкова заявила, що нічого не знає про вилучення останнього номеру тижневика з продажу. «Я не можу коментувати інформацію про вилучення тиражу. Можу сказати впевнено, що журналісти редакції нічого не скуповували!», – заявила Моєсеєнкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.