НОВИНИ

Порошенко і Ложкін підтвердили, що купили "Кореспондент"

Компанія «Український медіа холдинг» (Київ) і голова ради Національного банку бізнесмен Петро Порошенко ввійшли до складу акціонерів видавничої компанії KP Media (Київ). Про це сказано в повідомленні «Українського медіа холдингу».

При цьому компанія не називає точну структуру акціонерного капіталу.

Фінансовим радником угоди виступила інвестиційна компанія Concorde Capital.

Засновник KP Media, громадянин Сполучених Штатів Джед Санден, який вийшов зі складу акціонерів KP Media, буде займати позицію виконавчого директора і відповідати за стратегічний розвиток проектів і редакційну політику.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Санден продав KP Media Петру Порошенку і Українському медіахолдингу, проте сам Санден на той час спростував інформацію про свій відхід від справ. Водночас він підтвердив, що готовий розглянути можливість співпраці з новими партнерами.  ».

У 2006 році 20% акцій KP Media було продано фондовим компаніям "Драгон Капітал" та ABD Capital Ukraine.

KP Media (до червня 2006 року - KP Publications) було засновано Санденом у 1995 році, зараз вона існує у формі публічного акціонерного товариства. KP Media - власник таких видань, як "Корреспондент", Kyiv Business Directory, інтернет-порталів BigMir.net, Korrespondent.net, Afisha.ua, Ricardo.com.ua, Novynar.com.ua, Політорг.net, Ivona.com.ua.

Компанія «Український медіа холдинг» належить Борису Ложкіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.