Експерти повідомляли про послаблення мосту в Генуї до його обвалу – ЗМІ

20 Серпня 2018, 23:04

Італійські інженери-експерти раніше повідомляли, що через корозію металевих кабелів, які підтримували генуезький міст, його міцність знизилась на 20%.Про це інформує "Європейська правда" з посиланням на Associated Press у понеділок, 20 серпня. 

 

Повідомляється, що не зважаючи на експертні висновки, ні профільне міністерство, ні дорожня компанія не вважали за необхідне обмежити рух мостом, заборонити проїзд важким вантажівкам, звузити проїзну частину з двох до однієї смуг чи запровадити обмеження швидкості на ключовій транспортній артерії міста.

 

Водночас екс-міністр транспорту Граціано Дельріо заявив на прес-конференції в понеділок, що "ніхто ніколи не повідомляв про необхідність обмеження руху" на мосту.

 

Нагадаємо,15 серпня прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив надзвичайний стан у регіоні навколо Генуї через обвал мосту. За його словами, за безпеку мосту відповідала компанія-оператор Autostrade, і уряд не буде чекати висновків поточного кримінального розслідування і застосує відповідні заходи.

 

Як повідомлялося, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними. Поліція Італії заявила, що у результаті обвалу мосту Моранді у портовому місті Генуя загинули 38 людей.

 

15 серпня Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає, однак двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін". Двоє громадян України – Євген Бабин та Наталія Єліна – перебували в автомобілі на мосту Моранді, коли він обвалився, машина з українцями впала з висоти понад 80 метрів.

 

16 серпня в Італії розпочали розслідування щодо компанії-оператора Autostrade per l'Italia, яка обслуговувала міст Моранді.

Позначки: