"Потужності фабрики працювали в основному на російський ринок. Щоб переналаштуватися на випуск нових видів продукції, нам потрібен час. На період реорганізації, виходячи з реальних можливостей підприємства, змушені скорочувати людей. Намагаємося, щоб скорочення торкнулося якомога меншої кількості працівників, але таких може бути близько 400 осіб", – повідомив Білик.
За його словами, всім працівникам, які підпадають під скорочення, запропонують з жовтня перейти на сезонну роботу – упаковку новорічних подарунків. А в разі сприятливого розвитку ситуації обіцяють повернути на підприємство.
Тим часом на фабриці проводять реорганізацію і працюють над запуском у виробництво нових видів продукції. Крім того, йде активний пошук нових ринків збуту.
Як відомо, до складу корпорації Roshen входять 4 українські фабрики – Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Маріупольська і Кременчуцька.
На Вінницькій кондитерській фабриці до виникнення проблем з експортом продукції працювало близько 2000 осіб.
Як повідомлялось, 12 серпня голова Росспоживнагляду Гєннадій Оніщєнко повідомив, що цього тижня, орієнтовно 15 серпня, у Москвi можуть вiдбутися переговори з українською делегацією з приводу заборони ввезення на територію Росії продукції Roshen. За його словами, до Москви мають прилетіти мiнiстри економiки та сiльського господарства України.
Нагадаємо, 6 серпня Роспоживнагляд заявив, що у понад 90% досліджених зразків кондитерських виробів Roshen не відповідають «нормативним вимогам».
29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи. Зокрема у відомстві заявили, що у молочному шоколаді Roshen виявлено бензопірен.
Втім кілька країн, які імпортують солодощі Roshen, після проведеної перевірки, заявили, що не мають претензій до продукції компанії.
На думку експертів, у забороні на постачання до РФ продукції компанії Roshen є елемент російської політики проти України. За словами експертів, такі різносортові «наїзди» мають на меті спонукати до сильнішої інтеграції України з Росією – насамперед шляхом вступу України до Митного cоюзу.
Читайте також: Чотири країни фактично підтвердили, що якість українських цукерок визначають у "кремлівській лабораторії"