Азаров пообіцяв виконати свіжі обіцянки Януковича

7 Березня 2012, 12:32

Про це глава уряду сказав у своєму виступі на розширеному засіданні Кабміну.

Азаров назвав сьогоднішнє засідання історичним, оскільки вперше за 20 років незалежності глава держави поставив такі масштабні й комплексні завдання в соціальній політиці держави.

«Безумовно, уряд має найближчим часом усі ці заходи реалізувати у вигляді поправки до закону про державний бюджет на 2012 рік, врахувати при плануванні бюджету 2013 року, й реалізувати у великій кількості нормативних актів і рішень уряду», – сказав Азаров.

Він додав, що підвищувати соціальні стандарти уряд має за рахунок зростання економіки, покращення адміністрування податків і підвищення ефективності праці на підприємствах.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні уряду  Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.   

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.