НОВИНИ

У Попова звітували, що кияни підтримують ідею прибрати транспорт з Контрактової площі

Більшість киян виступають за перетворення Контрактової площі у Києві на пішохідну зону. Про це свідчить результати опитування, яке проводив департамент містобудування та архітектури КМДА, повідомляє прес-служба держадміністрації.

Згідно з результатами опитування, 60% киян вважають, що Контрактова площа має стати пішохідно-велосипедною, в той же час 62% висловили за парк на площі.

 В той же час 88% вважають, що площа має  бути місцем для прогулянок мешканців та туристів, 84% -  підтримали ідею створення підземного археологічного музею з експозицією залишків стародавнього Києва X-XVIII ст.

«Опитування громадськості показало, що ми рухаємось у правильному напрямку. Майже 90% людей, які взяли участь в опитуванні, проголосували проти «транспортної» Контактової. Саме така ідея покладена в основу міського проекту «Київ Самобутній» – віддати Поділ людям, а не автомобілям», – сказав заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш.

Як повідомили у департаменті КМДА, враховуючи соціальну мережу Facebook та анкетування, в опитуванні взяло участь 4575 осіб.

Нагадаємо, раніше у КМДА заявляли, що вулиця Сагайдачного, що виходиьт на Контрактову площу, з вересня стане пішохідною

Проектом "Київ самобутній" заплановано заходи щодо реставрації й ремонту фасадів Контрактової площі, благоустрою і озеленення, обмеження транспортного навантаження на неї, усунення дисонуючих елементів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.