НОВИНИ

Азаров: Ініціативи Януковича вказують дорогу "кожній соціальній гривні"

Зусилля у соціальній сфері забезпечать гідне місце в системі європейських соціальних цінностей. Про це йдеться в офіційному привітанні прем’єр-міністра України Миколи Азарова з днем працівника соціальної сфери.

Соціальна сфера України сьогодні забезпечує захист понад 20 млн. працівників підприємств, установ та організацій, 13,7 млн. пенсіонерів, 2,8 млн. осіб з інвалідністю, 2,2 млн. осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1,9 млн. ветеранів війни, 4,2 млн. дітей війни, понад 90 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1,3 млн. сімей, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги”, –  йдеться у привітанні.

На думку Азарова, на працівників соціальної сфери покладена надзвичайна відповідальність, що вимагає сумлінного виконання службових обов’язків, великої витримки та професіоналізму і, як правило, індивідуального підходу в роботі з кожним громадянином.

„Соціальні ініціативи Президента України є дороговказом роботи Уряду у практичному впровадженні новітніх механізмів соціального захисту громадян та адресності використання кожної соціальної гривні”, – йдеться у привітанні.

На переконання Азарова, результатом „наших спільних зусиль буде процвітання нашої Вітчизни та досягнення нею гідного місця в системі європейських соціальних цінностей”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.