НОВИНИ

Азаров доручив розібратись з переселенням хворих з лікарні у Лаврі

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив невідкладно забезпечити належні умови для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД та вжити заходів реагування на звернення учасників акції, яка відбулася під будинком уряду 8 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Протестувальники заявляли про зволікання з завершенням  реконструкції  будівлі Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені  Громашевського, куди мають переселити хворих з лікарні на території Києво-Печерської Лаври 

Прем’єр-міністр доручив міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій взяти під особистий контроль питання забезпечення належної медичної допомоги, зокрема стаціонарної, хворим на ВІЛ/СНІД.

Також Азаров дав доручення Мінагрополітики та  КМДА  забезпечити оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку для розміщення клініки  Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені за адресою вул. Амосова, 5, у Києві.

«За результатами звернення громадських активістів, Микола Азаров поставив завдання вжити дієвих заходів для введення в експлуатацію будівлі, де розміститься клініка. Про результати виконання доручення належить поінформувати уряд до 28 жовтня», - йдеться у повідомленні.

Координацію та контроль виконання цього доручення здійснюватиме віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.

Як відомо, 8 жовтня представники ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" закликали Миколу Азарова припинити геноцид пацієнтів клініки "Лавра". Перед Кабміном виклали сотні пар взуття хворих як нагадування про те, що влада закриває очі на смертельну небезпеку для хворих, пов'язану з виселенням лікарні.

Читайте також: Лікарня на Лаврській: пацієнти проти переселення в нікуди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.