НОВИНИ

У Бригинця вкрали автомобіль

У народного депутата Олександра Бригинця вкрали автомобіль, який свого часу використовували для захисту Гостинного двору від забудовників. Про це повідомляє прес-служба депутата.

«Мені стало відомо про зникнення мого майна, а саме: вантажного автомобіля ГАЗ-53 з району Контрактової площі у м. Києві. Вантажівка знаходилася там як нерухоме обладнання для проведення мистецьких акцій на захист пам’ятки – будівлі Гостинного двору. До свого зникнення автомобіль знаходився на вулиці Костянтинівській, на протилежному боці від будинку №1/2, безпосередньо біля фонтану Самсон», - розповів Бригинець.

Депутат звернувся до начальника Подільського РУ ГУМВС України в м. Києва із заявою про викрадення майна з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене в особливо великих розмірах).

«Майно народного депутата є недоторканим. Цей автомобіль є моєю власністю, і правоохоронники знали про це. Тож підозрюю, що дана подія не могла пройти без відома міліції», - заявив Бригинець.

Нагадаємо, у грудні минулого року невідомі особи пошкодили автомобіль депутата, який був встановлений на вході до Гостинного двору. Київська прокуратура повідомила, що не знайшла в інциденті складу злочину.

Як відомо, у вересні 2012 року Київрада передала "Укрреставрації" земельну ділянку 1,02 га під будинком Гостинного двору на Подолі для його реконструкції під торгово-офісний центр із паркінгом.

Згодом, окружний адмінсуд Києва відмовив активістам у позові про скасування рішення Київради. Також суд відхилив клопотання захисників Гостиного двору про припинення будівельних робіт до завершення судового процесу.

З минулого року навколо Гостинного двору у Києві триває протистояння між місцевою владою та активістами, які намагаються захистити об'єкт від забудови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.