НОВИНИ

Мірошниченко сподівається за два тижні домовитись про перевибори у проблемних округах

Внести до порядку денного Верховної Ради законопроект про призначення виборів у проблемних округах заважає неузгодженість дати. Про це заявив представник президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко в ефірі 5 каналу.

"Що стосується законопроекту щодо виборів. Сьогодні всі лідери фракцій задекларували готовність призначати ці вибори. Але питання залишилися, питання дати проведення виборів. І це питання якраз і було запропоновано – перш ніж вносити до порядку денного, узгодити в колі на зборах керівників фракцій у голови Верховної Ради", - сказав він.

"Я думаю, що завтра така нарада відбудеться, і ми якщо не на цьому, то на наступному тижні (узгодимо) спільний законопроект, під яким би підписалися і представники більшості, і опозиції. Таким чином законопроект цей можна буде ухвалювати, як і пропонував пан Яценюк, в першому, другому читанні і в цілому як законопроект", - додав депутат.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що проведе цього тижня нараду лідерів фракцій, щоб визначити дату виборів у проблемних округах. 

Як відомо, на початку липня керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція вважає за доцільне проведення виборів народних депутатів у проблемних округах в грудні 2013 року.

Водночас, перший заступник голови партії "Батьківщина", депутат Ради Олександр Турчинов заявив, що опозиція має намір не допустити проведення в кінці грудня перевиборів до Верховної Ради.

27 серпня фракція «Батьківщина» пропонувала Верховній Раді призначити позачергові вибори Київського міського голови на 10 листопада. У Партії регіонів запевнили, що питання призначення дати виборів у Києві розглядатиметься депутатами серед перших після початку роботи нової сесії парламенту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.