НОВИНИ

Регіонали чекають "цікавих моментів" від приходу Януковича у Раду

Народні депутати чекають президента Віктора Януковича завтра на урочистому відкритті нової сесії Верховної Ради. Про це на брифінгу повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Єфремов підкреслив, що спікер Володимир Рибак на засіданні погоджувальної ради поцікавився у лідерів фракцій, чи готові вони вислухати президента завтра в парламенті, і ті відповіли ствердно, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Єфремова, у президента не буде ніяких проблем з виступом на відкритті сесії.

"Завтра буде цікавий момент. Завтра буде видно, як керівник фракції справляє і користується авторитетом у своїй фракції. Якщо керівник фракції, заявивши тут, на погоджувальній раді, завтра не зможе забезпечити (порядок – Ред.), будемо говорити так, культурну участь своїх депутатів при виступі президента - значить, у мене великі питання будуть виникати з приводу можливості цього керівника впливати на процеси у фракції ", - пояснив Єфремов.

Як повідомлялося, у червні президент Віктор Янукович направив Верховній Ради щорічне послання обсягом в 600 сторінок, але у парламент не прийшов. Опозиційні депутати, вимагаючи особистого представлення Януковичем документу, склали на трибуні усі свої примірники послання та заблокували її.

Пізніше Янукович погодився зустрітися з лідерами фракцій, але не в парламенті, а в Адміністрації президента

Нагадаємо, у травні народні депутати від опозиції зустрічали у Раді президента Віктора Януковича вигуками "Юлі - волю!" та «Банду геть!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.