НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Тюремники просять Януковича "намалювати" їм корпоративний герб і видати прапор

Державна пенітенціарна служба України пропонує президентові заснувати геральдичний знак – емблему і прапор Служби. Про це йдеться в проекті указу президента, підготовленому Міністерством юстиції, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Згідно з доданим описом, прапор має являти собою прямокутне полотнище темно-синього кольору зі співвідношенням сторін 2:3, із зображенням емблеми та двома малиновими смугами вгорі і внизу полотнища.

Читайте також: Корпорація «Покарання»

Емблема являє собою «сірий щит прямокутної форми, який з обох боків підтримують два грифони золотистого кольору, які спираються на фігурну стрічку малинового кольору». Посередині щита мають бути розташовані два схрещені ключі золотистого кольору, вгорі – малий Державний Герб (тризуб).

За пропозицією Державної пенітенціарної служби, емблема має встановлюватись у приміщеннях органів управління Служби та в місцях відбуття покарань, а також використовуватись як розпізнавальний знак на форменому одязі. При цьому ініціатори нововведення стверджують, що воно не потребуватиме витрат з державного бюджету.

Читайте також: Конкурс тюремної краси

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.