НОВИНИ

Депутата від УДАРу викликають на допит через "самоуправство" на Кабміні

Народного депутата від УДАРу Сергія Капліна викликають на допит до Печерського райуправління міліції у справі щодо самоуправства депутата під час засідання уряду 27 березня, коли його вивели з приміщення за вказівкою прем’єр-міністра Миколи Азарова. Про це повідомили в УДАРі.

"У зв’язку з проведенням досудового розслідування за матеріалами кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 ККУ, Печерське райуправління ГУМВС України викликає Сергія Капліна на допит у якості свідка", - йдеться у повідомленні.

"Не виключено, що завтра статус свідка буде перекваліфіковано у звинувачуваного, а далі можливий і кримінальний вирок", - прокоментував виклик на допит Каплін.

Як відомо,  27 березня на засіданні Кабміну між депутатом і Азаровим виник конфлікт, в результаті якого Капліна видалили з зали засідання.

За цим інцидентом Каплін та Віталій Кличко звернулися до прокуратури з вимогою притягнути прем’єра Азарова до відповідальності за перешкоджання діяльності народного депутата.  Прокуратура міста Києва, розглянувши звернення, відмовила у порушенні справи.

В листі, отриманому Капліним, зазначається, що прокуратура не виявила порушень вимог чинного законодавства з боку Миколи Азарова. «Подане Вами звернення не містить жодних фактичних даних, які б свідчили про наявність ознак кримінального правопорушення, які охоплюються поняттям злочину, визначеним статтею 11ККУ», - йдеться у відповіді прокуратури.

До правоохоронних органів з приводу даного інциденту звернулася і міністр Кабміну Олена Лукаш. Але, з письмовим зверненням щодо підозри у самоуправстві з боку Капліна.

Нагадаємо, на засіданні уряду 27 березня прем'єр-міністр Микола Азаров з криком вигнав із зали засідань уряду народного депутата від фракції УДАР Сергія Капліна, який намагався взяти слово.

Сам Каплін пояснив, що Азарова розлютило питання про "велику воду". Прес-служба уряду заявила, що Азаров був змушений вигнати Капліна, оскільки той порушував регламент КМУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.