НОВИНИ

У Кернеса на готелі, пригощання та розваги для іноземних гостей витратять півмільйона гривень

Департамент міжнародного співробітництва Харківської міськради 9 квітня за результатами тендеру уклав угоду з підприємством «Конгрес-Тур» Благодійного фонду сприяння розвитку міжнародних зв’язків міста Харкова на обслуговування іноземних делегацій. Вартість угоди склала 479 тис. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року коштом місцевого бюджету іноземним делегаціям, що прибувають у Харків на запрошення міськради, оплачуватимуть проживання, харчування та екскурсії.

Згідно з технічним завданням, тури поділяються на «високий рівень» (140 днів) і «середній рівень» (220 днів).

Перший передбачає проживання у п’яти- або чотиризірковому готелі в п’ятикілометровій зоні від історичного центру міста (будівлі Покровського Собору м. Харкова), другий – у готелі на 3/4/5 зірок. Решта послуг однакові: харчування у ресторані чи кав’ярні міжнародного рівня обслуговування, мінімум вісім варіантів туристичних маршрутів з гідами, надання обладнання й перекладачів для проведення заходів.

Наразі директором Благодійного фонду сприяння розвитку міжнародних зв’язків міста Харкова є Тетяна Чернецька.

У 2005-2007 роках фонд очолював Володимир Кучерявий. Раніше він також був заступником директора Департаменту міжнародного співробітництва, замовника цього тендеру.

У жовтні минулого року у Харківська міськрада закупила iPad на 25% дорожче від ринкової ціни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.