НОВИНИ

Тюремники скаржаться, що Тимошенко спекулює на темі етапування до суду

У Державній пенітенціарній службі заявили, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко спекулює на темі етапування її до суду. Про це повідомила прес-служба відомства.

"У відповідь на заяву Тимошенко про начебто її бажання бути етапованою до Києва для участі у допитах свідків, які проходили в Апеляційному суді столиці, Державна пенітенціарна служба офіційно повідомляє, що засуджена знову намагається спекулювати на цій темі", - сказано в заяві.

"ДПтС наголошує, що кожного разу при ознайомленні Тимошенко із запрошеннями прибути до суду, вона жодного разу не надала чіткої відповіді щодо свого бажання бути етапованою, у тому числі і на судове засідання у Києві", - сказано у повідомленні.

"Крім того, збоку ДПтС щоразу вживались усі організаційні заходи для забезпечення етапування Тимошенко (транспорт, конвой, супровід). Тому Тимошенко знову вдається до маніпуляцій, намагаючись таким чином начебто переконати когось у тому, що має бажання бути етапованою", - заявили у відомстві.

"Однак, як вже неодноразово наголошувалось відомством, у співробітників Качанівської виправної колонії складається враження, що у своїх заявах та своїм захисникам Тимошенко говорить одне, а співробітникам ДПтС, особливо коли останні запрошують її до автомобіля для етапування, зовсім інше, або взагалі відвертається спиною до співрозмовника та починає монотонно повторювати одну й ту саму фразу, яка, до речі, немає нічого спільного ані з правдою, ані з суттю питання етапування", - зазначили пенітенціарники.

Як раніше повідомлялося, Тимошенко відмовилася спілкуватися з тюремниками про етапування до суду.

Раніше захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що 22 березня Тимошенко не братиме участь у засіданні Київського райсуду у справі ЄЕСУ в режимі відеоконференції.

На початку березня прес-служба Державної пенітенціарної служби України повідомила, що екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поки що відмовляється від участі у судових засіданнях в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, наглядова місія Європейського парламенту, до складу якої входять колишні президенти Європарламенту Пета Кокса та Польщі Олександра Кваснєвського, відвідають Тимошенко 28 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.