НОВИНИ

Азаров побачив, що ВВП України застряг у 1980 році

За рівнем розвитку ВВП Україна перебуває "десь у 1980 році". Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Ради регіонів 21 березня 2013 року, передає "Інтерфакс-Україна".

"Безліч проблем, на які сьогодні відповідей немає. А чому немає відповіді? Та тому, що у нас є найголовніша невідповідність між рівнем розвитку продуктивних сил, між обсягом валового внутрішнього продукту, який країна виробляє, та структурою нашої країни, бюджетною сферою", - сказав Азаров.

Він зазначив, що без активізації економіки, без проведення реформ в економіці, всі ці проблеми не вирішити.

"Ми маємо це людям розповідати чесно й відверто", - підсумував прем'єр.

Нагадаємо, ВВП України у четвертому кварталі 2012 року скоротився, за оперативними даними Держстату, порівняно з четвертим кварталом 2011 року на 2,7%, а порівняно з третім кварталом 2012 року з урахуванням сезонного чинника – на 0,8%.

За даними Держстату, зростання ВВП України в 2012 році проти 2011 року становило 0,2%. Номінальний ВВП України за підсумками 2012 року становив 1,4 трлн грн.

Прем’єр Микола Азаров поставив завдання у 2013 році забезпечити зростання валового внутрішнього продукту щонайменше до рівня 3,5%.

Втім, міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявив, що не варто очікувати значного зростання ВВП у 2013 році.

Нещодавно під час телепроекту «Діалог з країною» Віктор Янукович заявив, що в Україні рівень ВВП за три роки зріс на 150%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.