НОВИНИ

Могильов умовив мисливців з Межигір’я повернути кримські угіддя у власність держави

Мисливські угіддя на Південному березі Криму, які раніше передані громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр», повернуть в користування держави. Про це повідомляє прес-служба Ради міністрів АРК.

В результаті переговорів відповідної домовленості досягли голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов і директор «Кедру» Микола Гордійчук.

«Щодо цих  мисливських угідь надходили численні звернення громадян. тому ми провели низку робочих зустрічей з керівництвом організації «Кедр», в результаті чого досягнута домовленість про добровільну відмову від права користування угіддями», - повідомив Могильов.

15 березня товариство «Кедр» заявило про передачу права користування мисливських угідь уряду Криму. Це питання буде розглянуто Верховною Радою Автономної Республіки Крим.

Йдеться про угіддях площею 8836 га, розташованих на землях ДП «Алуштинське лісове господарство», НВАО «Масандра» та ПАТ «Алуштинський ефіроолійний радгосп-завод» в межах Маломаяцької, Ізобільненської сільських рад і Партенітської селищної ради.
Як повідомлялось, у грудні 2011 року Могильов схвалював надання «Кедру» 8,8 тис. гектарів кримських мисливських угідь, «бо це ж інвестори».

Громадська організація «Товариство мисливців і рибалок «Кедр», яка отримала в довгострокове користування строком на 25 років мисливські угіддя загальною площею 8 836 гектарів на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільрад і Партенітської селищної ради.

Засновниками організації виступають три фізичні особи: міністр палива та енергетики України Бойко Юрій Анатолійович, голова Держслужби автомобільних доріг України Демішкан Володимир Федорович, губернатор Черкаської області Тулуб Сергій Борисович.

«Кедр» зареєстровано 12 листопада 2008 року за тією самою поштовою адресою, що й резиденція Віктора Януковича у Нових Петрівцях. Низкою об’єктів на території резиденції «Межигір’я» володіє ТОВ «Танталіт».

Нагадаємо, компанія «Танталіт», що активне забудовує територію урочища «Межигір'я», де мешкає президент Віктор Янукович, стала одним з найбільших підприємств столиці за сумою податкового кредиту.

ТОВ «Танталіт» володіє низкою об’єктів на території резиденції «Межигір’я», де мешкає президент Віктор Янукович.

Співзасновником фірми «Танталіт» Павло Литовченко, який також є співзасновником компанії ТОВ «Центравіа», у якої президент Віктор Янукович орендує вертоліт AgustaWestland - 139 італійсько-американського виробництва. Вартість оренди гвинтокрила обійдеться держбюджету 2011 року 7,5 млн. грн.

Крім того, 35% компанії «Танталіт» належить компанії Blythe (Europe) Ltd, власником якої, згідно з британським реєстром, є траст із Ліхтенштейну P&A CORPORATE TRUST.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.