НОВИНИ

Азаров пообіцяв розібратись з лікарем, який втомився від "бєспрєдєлу" у медицині

Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв розібратись із ситуацією, яка склалася з головним лікарем лікарні № 3, що на Донеччині, Олександром Калібердою. Про це він сказав журналістам в ефірі Першого національного.

За словами Азарова, про звільнення головного лікаря донецької лікарні він дізнався з телевізійного сюжету. «Ми доручили розібратись, у тому числі з ситуацією з цим лікарем», – сказав він.

Як зазначив прем’єр-міністр, у нього немає усіх даних у цій справі. Проте, згідно з довідкою у справі Олександра Каліберди, звільнення не пов’язане з медичною реформою.

«Він заперечив вашу (ЗМІ - Ред.) інформацію про те, що нібито його звільнення пов’язане з недоліками медичної реформи», – прокоментував Азаров.

«Природно, що ми будемо далі розбиратись у ситуації, яка виникла у цій лікарні», – пообіцяв прем’єр. Перш за все, на думку Азарова, потрібно з’ясувати інформацію стосовно боргів і невиплат.

«Реформа системи охорони здоров'я – справа не проста, і вона проходить не просто, навіть у пілотних регіонах. А в пілотних регіонах, підкреслю, і ресурсів більше виділяється, і уваги більше», – підкреслив Азаров.

Нагадаємо, у березні у Краматорську на Донеччині головний лікар найбільшої у місті лікарні № 3 Олександр Каліберда через медичну реформу вирішив звільнитися і переїхати у Крим.

«Я не можу робити те, що я не розумію. Якщо говорити відверто, то я втомився боротися із бєспрєдєлом. Минулого року казначейство не проплатило нам близько мільйона гривень. Цього році фонд заробітної плати недодав лікарні мільйон. Мені кажуть, щоб я скорочував витрати, зберігаючи при цьому всі функції лікувальної установи. Зробити це неможливо»,  – пояснив тоді Каліберда.

Як повідомлялось раніше, Азаров похвалився, що покращив зарплату досвідченим лікарям до 2,5 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.