НОВИНИ

На тепло і електроенергію для офісів центральної влади з бюджету витратять 119 мільйонів

Київські установи центральної влади уклали угоди на постачання теплової та електричної енергії в 2013 році на загальну суму 119,11 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найдорожче комунальні послуги коштуватимуть для восьми будівель Нацбанку – 39,78 млн грн, що дорівнює кількості електроенергії на забезпечення всіх вулиць Харкова загалом.

Згідно з цими угодами, дорого обійдуться три будинки СБУ – 23,80 млн грн. і 11 споруд Державного управління справами – 14,56 млн грн.

Кабінет міністрів і Державна податкова служба замовили послуги електро- і теплопостачання на 10,17 млн грн. і 10,10 млн грн. відповідно.

Чотири будинки Генеральної прокуратури коштуватимуть 6,90 млн грн.

Для офісів Міністерства фінансів та Київської міськради замовлено послуги на 4,87 і 4,68 млн грн. відповідно.

Майже таку ж суму – 4,25 млн грн. – виділено на тепло і електрику для будинку відпочинку «Конча-Заспа» ДУСі, на території якого знаходяться резиденції впливових чиновників.

Окрім цього, «Конча-Заспа» замовила ще й газу на 8,38 млн грн.

Вкінці року можуть бути проведені додаткові закупівлі послуг, якщо замовленого на початку року обсягу виявиться недостатньо, або буде перераховано вартість тарифів.

Як повідомлялося, на електроенергію для столичних офісів СБУ у 2013 році витратять більше, ніж на зрошення 60 тисяч га землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.