НОВИНИ

Володимир Філенко: опозиція без бою капітулювала у п'яти округах

Опозиціонер Володимир Філенко заявив, що опозиція легко погодилася на перевибори у п’яти округах, що виборці сприйняли як зраду. Про це він сказав в інтерв’ю Тиждень.ua.

За його словами, гасло парламентської кампанії опозиції «Ми об’єдналися!» могло використовуватися, але не бути основним.

«Тим більше, коли лідер списку Арсеній Яценюк казав: «ми вперше об’єдналися», то він, мабуть, не знає навіть новітньої історії України, бо об’єднання вже були, і об’єднання мали позитивні наслідки. По-друге, була не витримана процедура об’єднання: об’єдналися не сім партій, а сім лідерів партій. Наступне гасло «Ми їх зупинимо!» - то треба було брати і зупиняти, я вважаю, що в політиці те, що обіцяється, має виконуватись. Останнє – захист, чи вірніше, відсутність захисту, результатів по 5 округах, де оголосили перевибори, хоча подібних округів було значно більше, десь до тридцяти. А опозиція легко, фактично без бою, погодилася на перевибори у 5 округах. Виборець в цих округах однозначно розцінив це як зраду, решта суспільства побачила різницю між «ми їх зупинимо!» і капітуляцією у п’яти округах», – заявив Філенко.

Повну версію інтерв'ю читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.