НОВИНИ

Російський політолог: РФ не сподобається поява «Свободи» у Раді

Керівництво Росії не надто пильно стежить за парламентськими виборами в Україні, однак для нього була би комфортнішою повна перемога Партії регіонів. Про це у коментарі ТСН заявив російський політолог Євгєній Мінченко.

"Для російського керівництва психологічно було би приємно, якби об'єднана опозиція програла – це поставило би крапку на "помаранчевому проекті", - зазначив Мінченко.

Водночас, він наголосив, що проходження до Верховної Ради ВО "Свободи" Олега Тягнибока було би "поганим сигналом" для російської влади.

Однак загалом цим парламентським виборам в Україні російська влада багато уваги не приділяла.

Не більше уваги було і від російської преси. На її сторінках згадували хіба що Віталія Кличка - як боксера, який спрямував свій УДАР до Верховної Ради. Пояснюється це тим, що інтриг та сюрпризів не очікується, а загалом ці вибори у Росії не вважають доленосними.

Як повідомлялось, посол РФ в Україні Міхаїл Зурабов вважає, що радикалізація українського суспільства почала набувати останнім часом чітко виражених форм

Зурабов переконаний, що проходження ВО "Свобода" до парламенту «багато в чому пов'язане з певними проблемами в середовищі молоді».

Як повідомлялось, соціологи назвали результат ВО "Свободи" найбільшою сенсацію виборів: згідно з  результатами екзит-полів, ВО "Свобода" набирає 12,5% -11%, КПУ - 13% - 11,5%.

Дивіться також: Результати п'яти екзит-полів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.