НОВИНИ

Президент АУБ: з України побудували тюрму і призначили наглядачем людину з кримінальним минулим

Є надія, що ці 20 років відносної свободи не пройшли дарма. Про це в інтерв’ю журналу "Країна" заявив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

"Підросла молодь, змінилися деякі з тих, хто прийшов із комуністичного жахіття. Я думаю, що є шанс. Він завжди є, доки ми живемо. Але переважає страх", - зауважив він.

"Ми ж побудували тюрму з України і призначили наглядачем людину з кримінальним минулим. Чому існує нинішня влада? Бо ми боїмося. Думаємо, що вона може щось робити. Нічого вона не може робити, окрім горя. Ця машинерія створена ще за радянських часів і далі працює. Її не можна трансформувати в щось інше. Не можна крематорій перебудувати на хлібопекарню. А це – крематорій", - наголосив Сугоняко.

За словами експерта, треба цей крематорій зруйнувати і збудувати щось нове.

"Збудувати нову систему функціонування суспільства. Але на це потрібен час і люди, які хоча б усвідомлювали все це. Багато хто думає, що "буду я депутатом і буду щось там робити". Та нічого ти там не робитимеш. Тобі ця система не дасть робити. Її треба змінювати", - підкреслив він.

Читайте також: Основа цивілізаційного вибору (частина 1 та частина 2)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.