НОВИНИ

Тягнибок пояснив, що коаліційна угода - це перш за все моральні зобов'язання

Підписання угоди про створення коаліції демократичних сил є перш за все моральним зобов’язанням.

Про це в інтерв’ю газеті «Коммерсант-Украина» заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Перш за все це моральні зобов'язання. Тепер кожен з наших депутатів буде знати, що він повинен проголосувати за такі-то закони, повинен координувати дії з нашими партнерами», - заявив Тягнибок.

При цьому він наголосив, що «цього ж ми будемо вимагати і від наших партнерів».

«Юридичних механізмів немає, це правда, є тільки моральна відповідальність. Ми перед журналістами публічно це зробили. Ми ж не така партія, яка може собі дозволити сказати одне, а зробити інше або взагалі нічого не робити - нас же потім так запресують, що мама рідна! У присутності всіх журналістів ми чітко сказали, за які закони ми точно будемо голосувати. Не дай бог хтось із підписантів не проголосує…», - зазначив Тягнибок.

На уточнююче питання, що з ним буде, лідер «Свободи» зазначив: «Його вплив у політиці ослабне, він втратить імідж. Я ж сподіваюся, що ми йдемо вперед, а не назад. А якщо ми йдемо вперед, то рано чи пізно в Україні буде створено таке суспільство, коли політику доведеться відповідати за свої слова, а не балаболити».

«Тобто відмова від задекларованих в угоді принципів практично перекриє перспективу для такого політика або партії», - заявив Тягнибок.

Нагадаємо, 19 жовтня об'єднана опозиція «Батьківщина» і ВО «Свобода» підписали угоду про коаліцію у новій Раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.