НОВИНИ

Митрополит Донецький готовий везти благословення Януковичу на його кримську дачу

Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон має намір привітати Віктора Януковича з днем народження «добрими словами і благословенням».Про це він повідомив Донецьку в Центрі слов'янської культури та писемності перед початком урочистих заходів з нагоди святкування 80-річчя Донецької області.

«Звичайно, будемо вітати, якщо отримаємо приватне запрошення, то й далі поїдемо (у Крим - Ред.). А так, привітаємо тут», - сказав митрополит.

Крім того, відповідаючи на уточнююче питання журналістів, митрополит розповів, який подарунок приготував президенту.

«Добрі слова і благословення на продовження його нелегкої роботи на благо України та народу України», - пояснив митрополит Іларіон.

Як повідомлялося, 6 липня у Донецьку Віктор Янукович бере участь в урочистостях з нагоди 80-річчя створення Донецької області.

До приїзду Януковича у Донецьк обласна ДАІ рекомендує водіям коригувати свій маршрут з урахуванням обмеження руху на центральних вулицях міста, а також не залишати транспорт без нагляду на вулицях.

Згідно з програмою візиту, Янукович спочатку поспілкується на дитячому майданчику поблизу парку «з мамами і дітьми», а на урочистостях у Центрі слов'янської культури та писемності вручить державні нагороди, урочисто погасить поштову марку та подивиться святковий концерт, у якому візьмуть участь запрошені облдержадміністрацією Софія Ротару і Йосип Кобзон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.