НОВИНИ

Кулиняк запевняє, що журнал для його племінниці зовсім маленьке видання

Міністр культури Михайло Кулиняк вкотре наголосив, що він не докладав рук до призначення його племінниці Оксани Гайдук на посаду головного редактора державного часопису "Українська культура". Про це Кулиняк розповів Катерині Осадчій в ефірі програми «Світське життя».

«Насправді, вона вчилася абсолютно без моєї допомоги. В неї є цілий ряд статей. Я, чесно кажучи, десь думав, що можуть піднятися такі запитання, але відверто скажу - давайте подивимося, як вона впорається з цим», - підкреслив Кулиняк.

На зауваження ведучої про те, що для 23 років, а особливо для дівчини, яка тільки-но отримала вищу освіту, зарано очолювати таке видання, Кулиняк відповів: «Це не на стільки велике видання, як ви думаєте. Я не знаю, наскільки вона буде там тренуватися, вона журналістка все-таки, не дивлячись на те, що моя племінниця. Має ж бути якась журналістська солідарність. Ви просто самостійно візьміть інтерв'ю у працівників видавництва, не в мене. Хай вони самі її оцінять, щоби це не була оцінка міністра і оцінка, як кажуть, дядька».

Як повідомлялось, раніше Кулиняк обурювався і дивувався надмірною цікавістю і негативним ставленням інших журналістів до призначення його племінниці Оксани Гайдук головним редактором журналу «Українська культура»..

Нагадаємо, племінниця Гайдука очолила журнал у травні.

У 2006-му вона закінчила школу № 16 у місті Кузнецьк Кемеровської області Російської Федерації. Освіту журналіста племінниця Кулиняка отримувала в Інституті журналістики університету Шевченка, який закінчила 2012 року.

Читайте також: Міністерські блазні