НОВИНИ

Експерт: Європа і далі залишається багатою й сильною

Враження, що Європа знаходиться у безладі й скруті, хибне. Вона і далі залишається багатою й сильною. Про це пише відомий британський журналіст Едвард Лукас у черговому числі Українського тижня.

«Європа і далі залишається багатою й сильною. У жодному іншому місці на земній кулі до людей не ставляться краще. Процес ухвалення рішень може бути дуже повільним, але за лаштунками відбувається таки чимало», - пише автор.

Як приклад він наводить енергетику. «П’ять років тому Європу, здавалося, загіпнотизувала потужність російської газової монополії. Тепер вона вже не під гіпнозом. ЄС переважно завершив будівництво низки сполучних газогонів, і Росія фізично не спроможна відрізати, наприклад, Словаччину чи Угорщину», - відзначає Лукаш.

За його словами, Європа також показала, що має політичну волю протидіяти накручуванню цін із боку РФ. «П’ять років тому сміховинним здавався б такий сценарій: Єврокомісія дістає підтримку для перевірки 40 офісів дочірніх структур Газпрому в ЄС, щоб вилучити документацію й комп’ютери у зв’язку зі звинуваченнями в антиконкурентній поведінці», - відзначає автор.

Більше про це читайте у статті «Стережіться» у №17-18 Тижня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.