НОВИНИ

Кучма: СНД у нинішньому вигляді не має майбутнього

СНД у своєму сучасному вигляді не має майбутнього. Таку думку висловив президент України, Леонід Кучма, під час засідання клубу головних редакторів СНД, Балтії та Грузії.

Кучма зазначив, що Співдружність приймає рішення, однак вони не виконуються. Тож, на думку президента, сенсу від такого союзу не має. 

Щодо геополітичного вибору України Кучма висловився досить розмито: "Ми не маємо бігти в Європу, давайте краще запроваджувати європейські стандарти в Україні. Що ж до митного союзу, то ми, учасники, ще не бачимо, що з цього матимемо".

В той же час, він запевнив, що Росія залишається для України найважливішим партнером. 

 Раніше сьогодні голова Представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра вкотре повторив, що неможливо приєднатися до Митного союзу й одночасно мати зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

"Євросоюз послідовно і від самого початку заявляв, що поглиблена та виключна зона вільної торгівлі, яка передбачає значну інтеграцію України з ЄС, не є несумісною з угодою про зону вільної торгівлі з країнами СНД, але є несумісною з Митним союзом між Росією, Білоруссю та Казахстаном", – наголосив Тейшейра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.