НОВИНИ

Соратники Тимошенко: Янукович підтвердив своє втручання в «газову справу»

Президент Віктор Янукович на підсумковій прес-конференції в середу зізнався в тому, що давав вказівки правоохоронцям у справі проти екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, заявляє захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"На прес-конференції Янукович зробив дві речі. Він один раз відверто збрехав, а другий раз він заявив про явку з повинною у скоєнні злочину. Він збрехав, коли сказав, що йому "у спадок" дісталася справа Тимошенко... Це брехня", - заявив Власенко журналістам у середу.

Крім того, Власенко вважає, що президент підтвердив своє особисте втручання у справу Тимошенко.

"Він сказав, що перед початком розслідування у газовій справі він зібрав виконавців і дав їм якісь вказівки, бо ця справа розглядатиметься (суспільством) під мікроскопом. Це називається втручання у діяльність правоохоронних органів. Тобто Янукович підтвердив, що він є організатором справи Тимошенко", - зазначив адвокат.

Власенко також зазначив, що "Янукович підтвердив, що він ще й боягуз, оскільки боїться прямих запитань журналістів".

"Це підтверджує його відповідь на запитання одного з журналістів щодо Межигір’я: у відповідь пролунали прямі погрози", - заявив він.

У свою чергу один з лідерів партії "Батьківщина" Олександр Турчинов після закінчення засідання Апеляційного суду Києва заявив, що, у партії вважають, що судді чекали вказівок влади для винесення рішення за скаргою Юлії Тимошенко на потворний арешт.

"Зрозуміло, що воно (рішення) було підготовлено заздалегідь – просто вони чекали, поки прес-конференція Януковича… може, там якісь вказівки їм надходили", - сказав він.

Турчинов додав, що Янукович поширив свідому дезінформацію про те, що Тимошенко не звільнена, оскільки екс-лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко відмовився від декриміналізації.

"Іван Кириленко разом із Віктором Швецом є автором закону про приведення кримінального законодавства України у відповідність до європейських стандартів. Тобто це шок, коли люди на такому рівні говорять дезінформацію", - заявив заступник Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні колегія суддів Апеляційного суду Києва під головуванням судді Ольги Єфімової залишила у силі рішення виїзного засідання Шевченківського райсуду про повторний арешт Юлії Тимошенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.