НОВИНИ

Могильов перетасував Раду міністрів Криму

Верховна Рада Криму прийняла рішення про внесення змін до складу Ради міністрів Криму. За відповідне рішення на сесії проголосували 75 з 76 присутніх на засіданні депутатів.

Так, більшість віце-прем'єрів перестали поєднувати свої пости з керівництвом міністерствами, які тепер очолили їх перші заступники. Таким чином, в керівництво Ради міністрів окрім Голови Радміну Анатолія Могильова увійшли перший заступник Голови Павло Бурлаков, заступники Азіз Абдуллаєв, Георгій Псарьов. Місце віце-прем'єра займе Ольга Удовина, яка також займатиме посаду міністра Ради міністрів.

Удовіна прийшла на місце віце-прем’єра звільненої Катерини Юрченко, посаду якої у міністерстві економічного розвитку і торгівлі посіла Світлана Верба.

Міністром курортів і туризму Криму призначений Олександр Лієв, міністром регіонального розвитку і житлово-комунального господарства - Сергій Брайко.

«Я думаю, що структура Радміну невиправдано роздута. Її ще потрібно оптимізувати», - відмітив присутній на сесії глава Радміну  Могильов.

Нагадаємо, 7 листопада президент Віктор Янукович звільнив з посади міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, давши згоду на його призначення головою Ради Міністрів Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.