НОВИНИ

Литвин рекомендує Могильову "переламати себе"

Новому прем'єру Криму Анатолію Могильову необхідно буде вивчити проблеми півострова, вважає голова Верховної Ради Володимир Литвин.

"Я повинен сказати, що тут керівнику кримського уряду необхідно буде в значній мірі переламати себе. Тому що тут потрібно буде не командувати, а необхідний буде діалог і найголовніше - знання проблем. І підбір людей, які б були на своєму місці у свій час і працювали ефективно для вирішення цих проблем", - сказав спікер журналістам у середу в ході офіційного візиту до Санкт-Петербурга, відповідаючи на питання, чи вистачить досвіду і знань Могильову для роботи на новій посаді.

Спікер додав, що прийняття кадрових рішень - це прерогатива президента України. "Що стосується зміни керівництва Міністерства внутрішніх справ, то очевидно, що ця зміна пов'язана з тим, що Анатолій Могильов призначений, підтриманий кримським парламентом на посаду керівника уряду автономії", - зазначив Литвин.

Главу парламенту здивували коментарі людей, які критикують призначення Могильова прем'єром автономії. На думку Литвина, для оцінки такого призначення цим людям слід самим розбиратися в проблемах півострова.

Могильов раніше очолював Міністерство внутрішніх справ. На його місце призначений Віталій Захарченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.