НОВИНИ

У справі про стрілянину в харківському офісі «Патріотів України» звинувачень поки не висунуто

Міліція поки не висунула жодних звинувачень у справі про напад на офіс «Патріотів України» у Харкові. Про це Тижню розповів активіст організації Олег Однороженко.

За його словами, міліція, наскільки відомо організації, розглядає поранених двох членів «Патріот України» як свідків.

Однороженко розповів, що біля їхньої палати у лікарні чергує міліціонер.

Сам нападник поки не здатний давати покази, оскільки перебуває у важкому стані.

Як розповів Однороженко, за версією міліції, після того, як напередодні чоловік прийшов в офіс «Патріотів», що розташовується у приміщенні «Просвіти», почалася словесна перепалка, після чого 48-річний чоловік дістав зброю і почав стріляти. На виклик приїхала міліція, яка всіх затримала.

«Насправді ж , цей чоловік прийшов, щось вигукнув і одразу почав стріляти. Ніяких словесних перепалок там не було», - зазначив Олег Однороженко.

«Наскільки ми змогли з’ясувати, це якийсь підприємець, здається афганець з прокомуністичними поглядами, близький до проросійських сил», - зазначив він.

«Він в інтернеті прочитав про київські події, ну не знаю, може вирішив на свій розсуд поборотися з новопроголошеним «тероризмом». Людина приїхала, абсолютно неадекватна, почала щось там вимагати, потім дістала пістолет і почала стріляти у всіх, хто там був», - додав Однороженко.

При цьому він погодився, що до чоловіка, який почав стрілянину, були застосовані фізичні методи. «У нас іншого вибору не було», - зазначив Однороженко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.