НОВИНИ

Побитому битами меру Тростянця київські експерти сказали, що він просто міг впасти

Суд у справі про побиття у 2006 році мера Тростянця (Сумська область) Юрія Бови може закінчитися умовним терміном, як для замовника побиття, так і для виконавців.

За словами самого Бови, пошкодження, завдані йому у 2006 році, можуть бути перекваліфіковані з тяжких на легкі за результатами експертизи, проведеної у Києві. Про це він заявив 29 липня під час прес-конференції.

Дана експертиза не виключає, що травми голови були отримані Юрієм Бовою не в ході побиття, а при падінні.

Мер вважає київську експертизу необ'єктивною і побоюється, що на її підставі замовник побиття і виконавці зможуть уникнути відповідальності.

«Як чиновник я замислююся: якщо так поступають з посадовою особою, то як поводяться з простою людиною?» - заявив Бова.

За його словами, тростянецький бізнесмен, який проходить у справі як замовник, був відпущений з СІЗО в день свого народження і зараз перебуває на волі.

Наступне засідання суду у його справі призначено на 3 серпня в будівлі Ковпаківського райсуду.

Нагадаємо, що Юрій Бова був побитий битами 3 жовтня 2006 року біля під'їзду свого будинку у Тростянці. З травмами голови він був госпіталізований.

Пізніше були затримані двоє місцевих жителів, обвинувачених у скоєнні цього злочину. Вони заявили, що за побиття мера вони отримали 4 тис грн від місцевого підприємця, невдоволено перевірками, що проводилися за вказівкою міського голови.

І замовник, і виконавці були затримані і перебували в СІЗО, однак потім були відпущені під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі невідомі напали на депутата-«регіонала» облради Михайла Шмушковича, жорстоко побивши його ломом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.