НОВИНИ

На Харківщині прокурори домоглися, щоб колишній мер-хабарник таки відсидів свій термін

Екс-меру міста Барвінкове Олександру Топалу посилили міру покарання за хабар, який він отримав у травні минулого року. Колишній чиновник відправиться за грати на 5 років. Про це повідомили у прокуратурі Харківської області.

У прокуратурі нагадують, що у жовтні 2010 року Топала засудили за хабарництво на 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати в органах державної влади на 3 роки. Однак підставі ст.75 Кримінального кодексу України його було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на три роки.

Харківську обласну прокуратуру таке рішення суду не влаштувало. Тому прокурор Близнюківського району Сергій Сотник подав апеляцію на «м'якість призначеного покарання».

Колегіясуддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Харківської області 20 липня задовольнила цю скаргу.

«Постановлено новий вирок, відповідно до якого посадовця засуджено на 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади  в органах державної влади на три роки,  які належить відбувати реально», - сказаноо у повідомленні.

Вирок суду ще не набрав чинності, оскільки триває термін на  оскарження судового рішення, зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, у травні 2010 року Топало, виконуючи повноваження представника влади, отримав від громадянина 16 тисячгрн в якості хабара за сприяння у вирішенні питання про виділення земельних ділянок загальною площею 2 гектари.

Зазначимо, що у березні цього року також за звинуваченням у хабарництві у зв’язку із виділенням землі були затримані голова та секретар селищної ради на Харківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.