НОВИНИ

Янукович приїде до Севастополя, як висохне асфальт на площі Ушакова?

Робоча поїздка президента Віктора Януковича до Севастополя, що планувалася на сьогодні, перенесена. Про це повідомив журналістам голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

«У президента багато різних турбот, у нього не один Севастополь. У нього – маса інших питань. Можу сказати відверто, що Віктор Федорович особисто мені зателефонував і сказав: «Обов’язково візит буде, тільки в інший час», - повідомив Яцуба.

Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, чи приїде Янукович до Севастополя 31 липня на святкування Дня російського флоту, Яцуба сказав, що президент не приїде.

Нагадаємо, 19 липня перший заступник голови Севастопольської міської держадміністрації Сергій Савенков заявив, що на святкуванні Дня Військово-морського флоту Російської Федерації в місті 31 липня очікують на президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва.

Як повідомлялося, в Інтернеті з'явилося відео, де видно як мешканці Севастополя на площі імені Ушакова в буквальному сенсі цього слова прилипають до свіжого асфальту, укладку якого здійснювали під час наведення порядку у місті до   приїзду Януковича. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.