НОВИНИ

Вища рада юстиції перевірить суддю Тимошенко

У Вищій раді юстиції призначено перевірки щодо судді Печерського районного суду міста Києва Родіона Кірєєва. Про це повідомила прес-служба ради.

За повідомленням прес-служби, причиною цього стали депутатські запити народних депутатів України Власенка С.В., Шустік О.Ю., Шкіля А.В. та Боднар О.Б. щодо судді Печерського районного суду м. Києва Кірєєва Р.В., проголошених під час засідання сесії 8 липня цього року.

Нагадаємо, депутати від "БЮТ-Батьківщини" у своїх запитах вимагали у Вищої кваліфікаційної комісії суддів України звільнити з посади суддю Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва. Зокрема, народні депутати Олена Шустік, Ольга Боднар та Андрій Шкіль звернулися до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо встановлення фактів, які свідчать про порушення присяги суддею Кірєєвим.

Крім того, було оприлюднено запит депутата від "БЮТ-Батьківщини" Сергія Власенка до голови Вищої ради юстиції щодо наявності у діях судді Кірєєва ознак порушення присяги.

Як повідомлялося, до Вищої ради юстиції зверталися захисники екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розглянути радою питання про звільнення судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка у зв'язку з порушенням присяги. Однак, Вища рада юстиції заявила, що причиною закриття нею у березні провадження з подання про звільнення судді Вовка за порушення присяги, стало підтвердження Верховним Судом законності прийнятого Вовком рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.