НОВИНИ

  ▪   Єлизавета Гончарова

Найбільш складним у перемир'ї є психологічне навантаження - брифінг командувача ОС

У разі навмисного порушення перемир'я застосовується дисциплінарне стягнення – догана.

Найбільш складним у всеосяжному режимі припинення вогню на Донбасі є психологічне навантаження та відповідальність за прийняття рішень. Про це повідомив командир батальйону підполковник Олександр Яковенко під час брифінгу, передає спеціальний кореспондент Тижня на Донбасі Єлизавета Гончарова у понеділок, 27 липня.

 

Зазначається, що в разі навмисного порушення перемир'я застосовується дисциплінарне стягнення – догана. Водночас, це не стосуватиметься, наприклад, ексцесів щодо випадкових пострілів.

 

За словами командувача Об’єднаних сил генерала-лейтенанта Володимира Кравченка, питання щодо дисциплінарних покарань не  було актуальним у минулі перемир'я – це вперше.

 

Він також зазначив, що заборони на фортифікаційні роботи немає, якщо вони не стосуються просунення за лінію фронту. Рішення про відкриття вогню у випадку ризику життю воїнів ухвалюють командири.

 

Нагадаємо, з 00:00 27 липня набув чинності наказ командувача Об'єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню. ОС мають забезпечити режим припинення вогню за умови дзеркальних дій з боку окупантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.