НОВИНИ

Верховна рада розглянула більше половини правок до земреформи і жодну не підтримала

Парламентарі розглянули 2144 правки з 4018 до другого читання законопроекту №2178-10.

Верховна рада України у ході ранкового пленарного засідання розглянула більше половини правок до законопроекту про ринок землі. Однак жодну нардепи не підтримали.

 

Зокрема, парламентарі розглянули 2144 правки з 4018 до другого читання законопроекту №2178-10.

 

Зазначимо,розгляд правок продовжиться на вечірньому засіданні ВР о 16:00.

 

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні та за основу законопроект №2178-10  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». 

 

14 листопада Світовий банк привітав ухвалення в першому читанні законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

 

13 січня в аграрному комітеті ВР презентували кінцеву версію законопроекту про ринок землі. Відтак, учасниками ринку можуть бути тільки фізичні особи - громадяни України, юридичні особи, які засновані напряму громадянами України, держава та місцева громада. Допуск іноземців можливий лише після ухвалення такого рішення на референдумі. Водночас, навіть за умови референдуму забороняється купувати землю юрособам, учасниками яких є громадяни держави-агресора. Обмеження для купівлі землі в одні руки встановлено на рівні 10 тисяч гектарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.