НОВИНИ

Кабмін звільнив Антона Янчука з посади голови АРМА

Варто зазначити, 19 грудня Антон Янчук подав позов проти Кабінету міністрів через відсторонення його з посади голови АРМА.

Кабмін звільнив Антона Янчука з посади голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Про це розпорядження Кабінету міністрів від 27 грудня

 

"Звільнити Янчука Антона Володимировича з посади голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відповідно до частини першої статті 871 закону України "Про державну службу" - йдеться в документі.

 

Варто зазначити, 19 грудня Антон Янчук подав позов проти Кабінету міністрів через відсторонення його з посади голови АРМА. Окружний адмінсуд відкрив провадження за даним позовом та призначив підготовче засідання на 21 січня. Янчук просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабміну про відсторонення його від виконання повноважень голови АРМА та скасувати розпорядження про призначення Віталія Сигидина т.в.о. голови АРМА. Також Янчук просить визнати протиправним та скасувати рішення уряду щодо порушення відносно нього дисциплінарного провадження.

 

Нагадаємо,Янчук в 2014 році місяць працював помічником міністра юстиції, з червня 2014 року по січень 2015 року - обіймав посаду заступника міністра юстиції з питань європейської інтеграції, а з січня минулого року по сьогоднішній час працював заступником глави Мін'юсту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги