НОВИНИ

Міліція не змогла врятувати портрет Януковича від публічного знищення

1 червня голова Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» Олексій Кляшторний показово знищив біля будівлі Кабміну портрети Володимира Путіна, Миколи Азарова і Віктора Януковича. Про це у своєму блозі повідомляє Олена Білозерська.

Акція знищення портретів відбувалася у той час, коли у Кабінеті міністрів проводилася  розширена нарада щодо комунальних тарифів за участі Віктора Януковича.

На переконання Кляшторного саме через трьох вищеназваних політичних діячів в Україні підвищуються комунальні тарифи для населення.

Кляшторний і його організація вже неодноразово проводили подібні акції, публічно спалюючи портрети Путіна, Азарова, Тігіпка, Стросс-Кана та інших. Але дві попередні спроби спалити портрет Януковича зазнавали фіаско. Після останньої Кляшторного навіть затримувала міліція.

Ніні вона також намагалася перешкодити профспілковому активісту. Зокрема, як тільки Кляшторний, записавши відеозвернення, підійшов до Кабміну, розгорнув плакат і дістав запальничку, до нього одразу підійшли два міліціонери і спробували плакат забрати. Олексій пояснив, що те, що відбувається, не є масовою акцією, оскільки він лише один. Тоді міліціонери заборонили йому палити відкритий вогонь, і Кляшторний демонстративно порвав плакат і розкидав його уривки біля Кабміну.

Потім він усе прибрав за собою, оскільки ціллю акції було не насмітити у центрі міста, а висловити своє ставлення до того, що відбувалося у Кабміні.

Як повідомлялось, 1 червня, під час наради з проблем ЖКГ, прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що у регіонах керівники комунальних підприємств необґрунтовано підвищують тарифи на житлово-комунальні послуги.

У зв’язку з цим Азаров запропонував головам Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Житомирської облдержадміністрацій та Севастопольської міськдержадміністрації звільнити керівників комунальних підприємств

До того, перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв доручив керівникам ряду міністерств і відомств до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України.

Раніше  президент Віктор Янукович вимагав від прем’єра до кінця липня провести нараду щодо оптимізації комунальних тарифів по всій країні. Під час зустрічі із прем’єром вчора Янукович майже зірвався на крик: «Я в черговий раз, якщо не в останній, попередив вас і весь комплекс ЖКГ. Тому дайте відповідь».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.