НОВИНИ

Команда "Прямого" записала звернення щодо обшуків у власника каналу

Редактори та ведучі вважають дії ДБР наступом на свободу слова.

Команда телеканалу "Прямий" вважає обшуки у власника каналу, колишнього народного депутата Володимира Макеєнка наступом на свободу слова. Про це йдеться у заяві співробітників "Прямого", оприлюдненій 7 листопада. 

 

"Комусь, вочевидь, не подобається, що ми говоримо правду про життя в нашій країні. Сьогоднішню ситуацію з обшуками у власника телеканалу "Прямий" ми розцінюємо як наступ на свободу слова і спробу зачищення інформаційного простору у "турборежимі". Все це відбувається саме наступного для після слухань у Верховній Раді щодо свободи слова. "Прямий" вже не вперше відчуває тиск. Один раз це може бути збіг, а двічі - це вже тенденція. Хочу нагадати владі, що право на критику - це те, що відрізняє Україну від Росії", - сказала генеральний продюсер "Прямого" та телеведуча Світлана Орловська.

 

"Гадаю, що всі глядачі "Прямого", і не тільки, мають зрозуміти, що якщо сьогодні прийшли за журналістами нашого телеканалу, то завтра прийдуть за будь-яким іншим телеканалом", - додав політолог і телеведучий Тарас Березовець.

 

Телеведуча Василіса Фролова наголосила, що "Прямий" сьогодні працює з усім ньюзрумом, редакторами і всім колективом в усіх студіях".

 

 

Нагадаємо, співробітники Державного бюро розслідувань прийшли з  обшуком до власника телеканалу "Прямий", колишнього народного депутата Володимира Макеєнка.

 

Як повідомлялося, ДБР проводить слідство щодо можливого ухилення від сплати податків п’ятим президентом України Петром Порошенком під час купівлі-продажу телеканалу “Прямий”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.