НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Ганна Гопко: Купівля Україною електроенергії у Росії загрожує асоціації з ЄС

Надалі РФ може вимагати поставки вугілля або газу, або забути про рішення Стокгольмського арбітражу.

Купівля Україною електроенергії у Російської Федерації ставить під загрозу угоду про асоціацію з Європейським союзом. Таку думку 29 жовтня під час презентації чергового випуску журналу "Чорноморська безпека" висловила заступниця голови стратегічної ради Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Ганна Гопко, передає кореспондент Тижня.

 

«Ми самі створюємо загрози. Надалі РФ може вимагати поставки вугілля або газу, або забути про рішення Стокгольмського арбітражу. Ми бачимо активності РФ задля розхитування єдності НАТО та ЄС, але ми не бачимо що має робити Україна», - сказала вона.

 

Гопко висловила сподівання, що Канада візьме на себе лідерство в сфері захисту прав людини , зокрема посприяє звільненню українських політв'язнів, в тому числі й одного з засновників часопису Дмитра Штиблікова.

 

«Маємо проактивно діяти, а не спостерігати. Поки що позиція комітету з закордонних справ ВР незрозуміла. Напередодні візиту генсека НАТО Столтенберга Україна має сформулювати певну конкретну дорожню карту. Нова влада має зрозуміти, що Путін недоговороздатний», - наголосила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.