НОВИНИ

У Мінекономіки пояснили, що робитимуть із землею, яку куплять росіяни

Охочі придбати землю в Україні будуть перевірятися на предмет походження кінцевих бенефіціарів.

Якщо росіянин або російська компанія стане власником української землі, ділянку конфіскують на користь держави. Про це заявив заступник міністра з розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький в інтерв'ю LIGA.net

 

"У законопроекті прописано, що компанія-покупець або громадянин повинні перевірятися при реєстрації на предмет походження бенефіціарів. Окрім того, буде постійний моніторинг власників землі", - сказав він. 


Висоцький додав, що якщо програмне забезпечення "не покаже червоне світло підозрілому покупцю", моніторинг повинен вирішити це питання. 

 

Нагадаємо, 19 вересня міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов розповів, що для запуску ринку землі необхідні прозорість та моніторинг покупців.


<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

19 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що право на купівлю та продаж землі матимуть тільки українці та українські компанії.

 

Пізніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що ринок землі в Україні запустять із 1 жовтня 2020 року.<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.