НОВИНИ

Суд відпустив Вілкула та Колєснікова на поруки

Прокуратура просила узяти обох колишніх нардепів під арешт.

Жовтневий суд Дніпра 17 вересня відпустив на поруки народних депутатів Верховної Ради восьмого скликання з фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

 

 

Судове засідання було призначене ввечері 16 вересня. Обох колишніх народних обранців прокуратура просила узяти під арешт.

 

Нагадаємо, 6 вересня екс-генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Вілкулу та Колєснікову оголосили про підозри.

 

"Колишніх народних депутатів Вілкула і Колеснікова рік тому взяли під захист Регламентний комітет і ВР, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. І лише після втрати ними депутатського статусу, вчора їм оголошено підозри і розпочато процедуру розшуку", - написав він.

 

Зауважимо, Вілкула підозрюють у причетності до "розкрадання земель", коли він був керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Колєсніков, за версією ГПУ, замішаний у тому, що коли він працював у Фонді державного майна, то "добився фактично приватизації ракетного заводу, який знищений".

 

Як повідомлялося, 25 травня 2018 року Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. Однак Регламентний комітет парламенту не підтримав подання генерального прокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата.

 

18 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

 

8 жовтня комітет Ради з питань регламенту направив до парламенту подання щодо зняття недоторканості з народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула. 

 

16 жовтня Верховна Рада не погодилася на зняття недоторканності з Вілкула.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.